![](https://www.topo.auth.gr/sites/default/files/styles/thumbnail/public/poster%202019.jpg?itok=TLNV3kRa)
Εκ μέρους του Παρατηρητηρίου φοιτητών ευαίσθητων κοινωνικών ομάδων και της Προέδρου του κας Θέκλας Τσιτσώνη, Καθηγήτριας Τμήματος Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος καλώ εσάς και τους φοιτητές/τριες του Τμήματός σας στην εκδήλωση παρουσίασης της έρευνας με τίτλο “Εμπόδια στη φοίτηση και υποστηρικτικοί μηχανισμοί: Οι φοιτητές και φοιτήτριες ευαίσθητων κοινωνικών ομάδων αξιολογούν τη φοίτησή τους στο Α.Π.Θ.” που θα γίνει στο ΚΕΔΕΑ τη Δευτέρα, 18/11/2019 και ώρα 12:30.